Повір у себе, і тобі повірить весь світ (с)

Thank God I'm a woman...


Настроение : замислене    

Людина без душі.


Дуже довго шукала це відео, нарешті його опублікували в просторах Інтернету. 

Українські студенти відзняли 8-хвилинну, доволі філософську короткометражку. ..


Открыть | Комментариев 17

Настроение : в очікуванні    

Ніколи не забуду...


   Після 40-ка днів жалоби, не стало краще... Над країною знову згущуються хмари боротьби. Росія гне свою сторону, наші "кандидати" в Президенти не обнадіюють. Незнаю, жаль мені полеглих Героїв, виходить...загинули намарно. Інформація в новинах про реєстрацію кандидатів в Президенти, надихнула викласти думки тут. Не можу дивитися на політиків, не можу слухати їхні брехні. Просто розгублюся з вибором. Чи може олігарх Порошенко бути Президентом? Пристосуванець, який при кожній владі мав міністерське крісло. Біснесмен-так, Президент- наврядче... Чомусь ніхто не хоче пам"ятати минуле живучи сьогоденням. Моїм колегам, дівчатам, він дуже подобається бо в нього зачіска гарна і сам гарно виглядає і шоколадки з горішками смачні. Сміх тай годі, отак і Яника мабуть, вибирали. Я Світоч люблю! Хоча, ніде правди діти, він навідмінну від Кличка текст з листочка не читає, що називається досвідом в політичній діяльності... Юля? Так, має з"язки з представниками інших держав, політичний досвід. Але чи не повториться знову це розкрадання? Хоча, нажаль, думаю в другому турі вона переможе... Богомолець? Чиїсь проект з "розпорошенням" голосів? Звідки в лікарки 3 мільйони, на реєстрацію своєї кандидатури. За кого голосувати? Мабуть, Фішер вже передбачив мій голос =)), хоча і ця кандидатура довіри не викликає...

   Чомусь від цього кліпу і пісні всередині все стискається... Пам"янемо... Слава Україні!


Открыть | Комментариев 86

Майбутнє власними руками


Майбутнє власними руками


Открыть | Комментариев 6

Для ТИХ, ХТО ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІВ!Открыть | Комментариев 27

ГОТУЄТЬСЯ ДЕРЖАВНА ЗРАДА!!!!


    Перепощу інформацію:

    Згідно надійних офіційних джерел, стало відомо, що після референдуму наша влада готує так зване "перемир'я", в яке входитиме повна державна зрада України Росії, а саме: повернення до Угоди 21 лютого, яку підписали опозиціонери із кривавим диктатором, не порадившись із Майданом, коли їх освистав увечері весь Майдан. Згідно цих перемовин вибори президента будуть перенесені на грудень, буде створена коаліція між Партією Регіонів, БЮТом та іншими, будуть надані розширені права російській мові в Україні і надана ширша автономія Криму (хоча куди вже ширше!). 

Не нагадує події на Майдані? Тоді лідери опозиції спочатку займались бездіяльністю, потім звертались до Європи, потім бандити викрадали активістів Майдану, а потім псевдолідери тисли руку диктатору і домовлялись про капітулюючі для Майдану речі. Так само і тепер. Вони нітрохи не змінилися. Головним ініціатором цього "перемиря" є Медведчук, старий компаньон Юлі, який через Юлю і Турчинова хоче провести ці домовленості із Путіним. Чого й досі не обявлений в розшук Медведчук це вже інше питання. Однак здати країну Кремлю лише із-за того, що рейтинг Тимошенко на сьогодні надто низький, вважаю державною зрадою! З окупантом жодна нормальна країна не домовляється, а веде війну, які б нерівні сили не були. Вже всі ЗМІ пишуть, що США і Туреччина готові допомогти у війні флотом і авіацією, щоб вигнати Росію з території України, але наші все не починають антитерористичну операцію в Криму. В крайньому разі можна просто трубу перекрити, товари російські бойкотувати, але і тут газові шахраї із нашої влади не хочуть економічно воювати з ворогом, краще просто здати національні інтереси. Тому закликаю всіх вийти завтра на Майдан на Віче і сказати все що ви думаєте про ці домовленості і про нинішню владу на Майдані!


Открыть | Комментариев 63

"Бойкотуй російське!"


   «Не купу́й росі́йське!» або «Бойкоту́й росі́йське!» — всеукраїнська громадянська кампанія бойкоту російських товарів, що виникла як реакція на торговельну експортну блокаду України з боку Російської Федерації. Кампанія розпочалась 14 серпня 2013 року із закликів у соціальних мережах, які масово поширились в інтернеті[1]. Згодом активісти провели акцію, після якої розпочали масове поширення листівок, плакатів, наліпок тощо. Кампанія втратила системний характер із початком Євромайдану в листопаді 2013 року. Однак, 2 березня 2014 року, після початку «Кримської кризи», активісти оголосили про відновлення кампанії бойкоту російських товарів. Організатором кампанії виступає рух «Відсіч».

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Оминаймо такі магазини «O'stin», «OGGI» та «Спортмастер». За словами активістів, ці магазини мають російських власників, хоч і маскуються під західні бренди. Відділення банків «Сбербанк Росії»«ВТБ» і «Альфа-Банк»

Друкуємо, розповсюджуємо, дотримуємося!

 

    Чесно кажучи мене здивувала така кількість продуктів  злощасної сусідки на полицях наших магазинів. Це майже все чим ми користуємося в побуті і харчуванні. Бажаю знайти Вам і собі достойної заміни! 

 

 


Открыть | Комментариев 132

Крым, знаешь?Открыть | Комментариев 35

Дякуємо Вам, Герої! Пам"ятаємо...Открыть | Комментариев 13

Слава Україні!Героям слава!Открыть | Комментариев 106

Звернення ПУ


                                                    Дорогі співвітчизники!

У нас з вами були різні випробування. Але сьогоднішнє, мабуть, найважче з них. Сталася біда - загинули люди. І це великий біль і трагедія для кожного з нас. Однак і це ми разом мусимо пережити і подолати.


З самого початку нинішнього протистояння я закликав до діалогу, будучи категоричним противником силових варіантів, а тим паче - кровопролиття. Це мій життєвий принцип - жодна влада не варта й краплі пролитої за неї крові. Саме цим принципом я керувався у 2004-му році, коли зупинив своїх прихильників від зіткнення з прихильниками мого опонента. Тому і в нинішньому конфлікті я робив ставку на діалог. Бо Господь дав людині мову для того, щоб вона могла порозумітися з іншою людиною.

Повинен сказати, що певний діалог таки відбувся. Ми реалізували дві амністії - першу після грудневих подій. І другу, що вступила в дію 17 лютого. Треба ж було опозиційним лідерам так зробити, що вже наступного дня, 18 лютого, вони закликали радикальну частину майдану до збройної боротьби. Опозиціонери не лише не дочекалися відкриття засідання парламенту, на якому повинні були голосуватися закони, які змінили б Україну. Вони навпаки – заблокували Верховну Раду, не давши можливості ухвалити ці зміни. Поставили вимогу - всю владу опозиції і негайно. Не маючи на це мандату народу, в незаконний спосіб, порушуючи Конституцію України, ці, з дозволу сказати, політики, вдаючись до погромів, підпалів і вбивств, намагалися захопити владу.

Опозиційні лідери знехтували основним принципом демократії - владу здобувають не на вулицях чи майданах, а лише на виборчих дільницях. Я не раз говорив їм - незабаром вибори. Якщо народ довірить вам - будете при владі. Якщо не довірить - не будете при владі. Але і перше, і друге має статися в законний спосіб, так, як велить Конституція України.

Межу вони перейшли, коли закликали людей до зброї. А це - кричуще порушення закону. І законопорушники повинні стати перед судом, який визначить їм міру покарання. Це не моя забаганка, це мій обов'язок як Гаранта Конституції - забезпечити мир в країні, спокій громадян і справедливість стосовно кожного.

Виходячи з цього, я ще раз закликаю лідерів опозиції, які переконують , що вони теж прагнуть мирного врегулювання, негайно відмежуватися від тих радикальних сил, які провокують кровопролиття і зіткнення з правоохоронними органами. Або, у разі, якщо вони не бажають відмежовуватися - визнати, що вони підтримують радикалів. І тоді з ними буде інша розмова.

Скажу щиро, у мене бувають радники, які намагаються мене схилити до жорстких варіантів - до застосування сили. Але я завжди вважав застосування сили помилковим підходом. Є кращий і більш ефективний спосіб - знайти спільну мову. Піти на компроміс. Домовитися. Я вже казав не раз, що у такому випадку дещо втратить влада. Втратить і опозиція. Але виграє Україна.

Я наполегливо закликав утриматися від радикальних дій. Але мене не почули.

Повторюю і звертаюсь знову. Ще не пізно дослухатися. Ще не пізно зупинити конфлікт.

Так, ми вже не повернемо загиблих. Так, ми вже заплатили дуже дорогу ціну за амбіції тих, хто рветься до влади. Але щоб ціна не була ще вищою, закликаю – схаменіться! Треба сідати за стіл переговорів і рятувати Україну. Бо прийдешні покоління нам не простять, якщо ми зруйнуємо державу, яка має належати їм - нашим нащадкам.

Дорогі співвітчизники! Дорогі люди, які втратили рідних і близьких у цьому безглуздому конфлікті, дозвольте мені висловити вам глибоке співчуття. Я знаю, що словами горю не зарадиш. Я розумію, яка страшна трагедія вас спіткала. Але я хотів би, щоб ви відчували в ці хвилини мою підтримку і мій щирий жаль.

Зараз всі ми повинні усвідомити одне - навіть найбільш жорстке протистояння закінчиться. А Україна має залишитися навіки. У цьому наше завдання. І це - наша головна і найперша мета.


                                                                                                                                                                        Віктор ЯНУКОВИЧ

P.S.ЗГИНЬ, ЗГИНЬ, ЗГИНЬ!!!! Кров невинних людей буде на твоїх руках до кінця твоїх днів! Ніхто не поверне життя загиблим, але ти можеш зупинити наступні жертви! Україна- без тебе!

Господи, бережи Україну!!!


Открыть | Комментариев 13

Вдало підібрана пісня =))


P.S. Для роздумів... Чому госпідар Азіров вирішив з"їздити до синочка в Австрію? І зрештою, чому синочок в Австрії, а не в "супер крутій" Росії? 


Открыть | Комментариев 19

По кроку, до перемоги!


    Вітаю Вас І Нас!  Слава Україні!

       Нарешті, після стільки часу страждань, молитов, як деякі виражаються "озлобленості", сліз і крові... Щаслива новина, надіюся вона буде не останньою для України...  Пан Азіров змілостівівся над українським нарідом =)))

      Цитата: "Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах", - зазначив він. "

      Він ще може говорити "Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття", підонок! Чого збирався з духом написати заяву цілий тиждень після кровопролиття?!

Джерело: https://www.Українська правда


Открыть | Комментариев 8

Розколу України не буде.


         Репост блогу шеф-редактора каналу ТВІ Сергія Руденка.  

Джерело-http://www.facebook.com/

    Янукович має унікальну здатність. Здатність об’єднувати проти себе людей. Жоден політтехнолог, жоден інший політик ніколи не зміг зробити те, що зробив за останні два місяці ВФ. Він об’єднав Україну. Проти всіх цих "смотрящих", "наблюдающих", "сочувствующих", "правоохоронців", "суддів", "прокурорів", "тітушок", "общаків" etc. Тих, хто створив паралельну вертикаль влади в Україні, котрої немає ані в Конституції, ані в одному законі.

     Забудьте про розкол держави. Його не буде. Люди їм не дадуть порвати країну. Подивіться, як  ті ж ультрас футбольних клубів східних і південних регіонів кричать "Слава Україні!" і боронять євромайдани. Ще два місяці тому ви могли собі таке уявити? Ви могли собі уявити, що мирні і спокійні українців будуть захоплювати обласні державні адміністрації і змушувати їхніх голів писати заяви про відставку? Ви могли собі уявити, що люди не з примусу, а щиро співатимуть "Ще не вмерла…" на площах, вулицях, на барикадах та у метро?

    Нас дуже довго намагалися поділити, налякати один одним. Галичан лякали "донецькими". "Донецьких" – "бандерівцями", кримчан – українською мовою та заборонами спілкуватися російською, харків’ян – знахабнілими киянами. Політична реклама нам пропонувала три сорти України, політики неодноразово намагалися ініціювати створення в Україні "республік".

        Однак для мене було і залишається нині очевидним: Південь і Північ, Схід і Захід України були і завжди будуть разом. Бо вигуки на площах міст "Слава Україні!" свідчать про те, що люди щиро хочуть своїй державі і слави, і волі.

P.S.  Рівно два місяці тому Янукович міг стати великим євроінтегратором. У нього був такий шанс.  Але він ним не скористався. Ким він залишиться в історії? Це стане зрозуміло зовсім скоро. 


Открыть | Комментариев 115

Бойкот ТМ регіоналів


Якщо з Укртелекомом не вийде розпрощатися, то з іншим ТМ буде заміна!


Открыть | Комментариев 99

А якщо...Прослушать или скачать Полина Гагарина Навек бесплатно на Простоплеер

   Останім часом часто, при розмові з подругами, тай що гріха таїти, сама колись подумувала: "А якщо з Ним мені буде краще ніж з теперішнім хлопцем". Це, певно, найактуальніша тема дівчат мого віку, бо не хочеться витрачати час на абищо, ну і поспішати не варто, а особливо, якщо якісь непорозуміння, то ця фраза частіше напосідає в думках, якби це не правильно не звучало=)). Добре, що я вже так не думаю (однією проблемою менше=)) ), бо не варто так думати, не варто... 

   Давно хотілося почитати книгу І.Роздобудько "Гра в пацьорки" (досить відома серед її творчості), прочитавши, не сподобалася, але одне оповідання навіть дуже примусило замислитися...

КОЛИСЬ ДАВНО…


…Вiн тепер iснує лише у вашiй уявi. Читать дальше...


Открыть | Комментариев 14

І все ж...


     У самотності багато переваг. Це правда, я не вигадую й не кокетую, в самотність можна закохатися (кожен із нас закохувався ще й не в таке) і не мислити собі життя без неї. Прецінь, як у будь-якого явища, і в самотності є неприємні моменти. Зокрема, це стосується запитань. Людину, що не є самотньою, запитують про дружину (чоловіка), коханку (коханця), дитину. Це теж не надихає. А от самотній людині дістаються абиякі запитання. Її добивають. Треба спитати тебе щось схоже на інтимне наприкінці твого візиту, от вони й питають, турботливі друзі, співчутливі близькі, обізнані родичі. Спочатку вони в лихоманці думають, про що (кого) тебе запитати, як же ж-бо інакше-неввічливо і не по-дружньому. Саме так вони вважають. Запитавши, вони і не чують твоєї відповіді, позаяк знати про здоров"я та справи твоєї мами, троюрідного онука, вередливої сусідки, улюбленого пацюка нікому нетреба. Ти, як отой мураха, побудував свого мурашника, палац самотності, і гадаєш, що захищений. Тобі так подобається жити в ньому, аж вони туди паличкою, паличкою. "Ми не залишимо тебе одного вмирати,-це їхнє гасло.-Кепсько помирати одному.Ми будемо поруч, коли ти відходитимеш у засвіти". І по твоїх голих нервах-паличкою, паличкою.

   У дитинстві було просто-схрестив перед собою руки і сказав:"Я в будиночку". І тебе ніхто не чіпатиме навіть твій найзатятіший ворог. Бо ти - в будиночку. Ти встиг туди вскочити, зачинити двері. Діти поважають правила своїх ігор, що їх самі і запроваджують, треба лише виконувати прості умови, приміром, уникати слова "цур", бо всім відомо,що"цур ловить кур", тому "Цур, я в будиночку"- не прийматься. Дорослі постійно усталюють і порушують правила, так вони розважаються, вони не від того, щоб ускладнювати життя собі та іншим.І все ж, коли вони щось намагається собі спростити, то переважно виходить якась непристойність. Одне слово, самим "цуром" тут не обійдеться...

                                                                                                        уривок з роману

                                                                           Лариси Денисенко "Кавовий присмак кориці"


Открыть | Комментариев 7

Шалений драйв Океанів на "Арені Львів"Прослушать или скачать Океан Ельзи На Небі бесплатно на Простоплеер

     Як тільки-но почула, що Океан Ельзи їдуть по Україні з туром в підтримку нового альбому, знала, що обов’язково потраплю на концерт. Ммм.. навіть не знаю з чого почати, незважаючи на те, що  виступ ОЕ почався з 1,5 -годинною затримкою, тобто о 21.10, про що про у міських ЗМІ було попереджено.  Сама Арена Львів вражала своєю величчю, як і черги, що вишикувалися при входах, ще б пак, близько 30 тис. людей. В одному з своїх інтерв’ю С.Вакарчук зізнався: "Ми звикли до 10 тисяч людей, а тут 30. Це трохи змінює формат. А так все класно, рідні стіни допомагають", Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/okean-elzi-zibrav-u-lvovi-rekordnu-dlya-svoyih-koncertiv-30-tisyachnu-auditoriyu-296568.html

       До 21.00 фани викликали гурт оплесками, і нарешті через 15 хв., зазвучали перші акорди пісні   " З нею"... Як говорив сам Вакарчук, всі звикли, що ОЕ виконуюють більше романтичних, спокійних пісень, але переважна більшість пісень була справді драйвова, всидіти на місці було просто неможливо! Звичайно звучання колонок коло першої фан-зони було зовсім інше ніж в рядах. Також, не обійшлося без флешмобів, під пісню "На небі", Вакарчук попросив увімкнути ліхтарики та мобільні телефони, для створення нічного неба, а під час виконання пісні "Бодегіта", фан-зона підкинула сотні повітряних куль зеленого кольору...

      Сподобалося, що Вакарчук спілкувався з глядачами відкрито, і щиро, розповідав як з"являлася та чи інша пісня... Пісню "Без бою" виконавець присвятив своєму батьку, який знаходився на концерті. По-справжньому зворушило виконання пісні "Незалежність", настільки природньо і від душі він її виконав, що це просто вразило до глибини душі без перебільшень... Пісні звучали як і старі "Друг" (у виконанні японською мовою та українською) "Квітка", "Там де нас нема" і т.д, так і нові пісні, які вже встигли стали хітами. Заспівав артист також дуетом із учасником шоу "Голос Країни" Блезом Малабою пісню "Не питай".

      Сам концерт тривав годин 3, тричі ми викликали гурт оплесками, і він радо виходив виконувати ще кілька пісень, враження склалося, що виконавець не хотів покидати сцену і міг до світанку співати... Та свято закінчується, і після виконання пісні "Обійми", стадіон я покинула о 1.30 ночі захоплена та щаслива...))) 

Р.S. ... а цієї пісні під час виступу не було...


 

 


Открыть | Комментариев 35

Сила віри.


    З дитинства батьки мене вчили поважати старших, слухати їх, прививали любов до книжок і музики, але не до Бога. Не заведено у моїй родині ходити до церкви щонеділі, схиляти голову у вечірній та ранішній молитві, читати більш духовні книги, а не тільки необхідну літературу для школи, звичайно частково і їхня вина (їхня вина ще у тому, що батько з маті"ю не вінчані, добре хоч я хрещена). Зрештою, підрісши, ходила з мамою чи вже сама лише освячувати кошик з паскою на Великдень.

    Та чи було це свято повним, коли я ставилася так до віри? Чи повністю я усвідомлювала, так як і кожна людина зараз, яка освячує кошик лише перед сніданком і зараховує собі власну галочку "Я була в церкві", "Я ходжу до церкви лише раз у рік, коли паску святять"? Ні! Я зрозуміла це коли почала зустрічатися з своїм хлопцем, хоч і не вірила йому, мов: "Та яка різниця коли до церкви іти? Я просто поклику не відчуваю", гірко зізнатися, що клялась на Біблії, зараз цього нізащо в світі не зробила б. Шкодую про це. Зрозуміла коли подруга як тільки мала вільний час, чи ввечері чи у день приділяла молитві у церкві. А особливо відчула це цьогоріч.

     На Вербну неділю з колегами ми поїхали у Зарваницю освячувати лозу ну і основною нашою метою була сповідь. Служба тривала 2 години, священик мудро говорив, його хотілося слухати, а спів семінаристів, ця акустика... самій атмосфері величі надавали! Після освячення, в черзі 3 години чекали щоб потрапити до священика на сповідь. Але такої сповіді я навіть не чекала, вона тривала хвилин 10, мені по-правді сподобалося те, що священик ішов на діалог, розповідав, що так, а що не так. Після неї в мене склалися двоякі відчуття, чи все нам під силу, щоб дотриматися заповідей, втиматися від того ж гріха. Спочатку пост мав називатися "Істи.Молитися.Кохати- чи можливо втриматися від спокуси?". 

Їсти- під час посту, який був найсуворішим у році, важко втиматися від шматка курятини, тай взагалі, важко дотримуватися посту, коли ти не можеш собі дозволити усю зарплату "просадити" на потрібне харчування, а голодувати-не для мене. Я просто зменшила обсяги споживання магазинної їжі, перейшовши на каші, з солоним огірочком чи капустою, відсутність жиру і відсутність цукру, та не можу сказати, що постила, бо водночас пила кефір, молоко і могла поснідати яйцем... 

Молитися- перед Великоднем, за тижні 2 я кожного вечора не пропускала молитви. Але чи можна назвати це, тим що я щовечора молюся, коли отець питав чи молюся я щоденно...

Кохати-гм... тут взагалі суперечності, отець мені сказав: "Секс до шлюбу-це гріх! Якщо любить, хай одружиться, якщо зрадить-значить не любить. Все базується на довірі". Добре, а якщо це фізіологічна потреба кожного живого організму? Чи вдові/цю чи розлученій/ному про це гріхом думати, зрештою, це все відбивається на здоров"ї... І.. от  цього я просто не можу зрозуміти- контрацептивами теж гріх користуватися... Це можна разів зо надцять ставати мамою, і що... пустити дітей в світ з простягнутою рукою? Виходить кожна подружня пара робить... гріх? 

       А ще я пообіцяла ходити щонеділі у церкву. Тепер буду ходити... Після вечірніх молитв, я стала менше нервувати, а з моєю роботою, це надзвичайно складно, я могла легко "спалахнути", обуритися, наговорити, а зараз просто з легкістю душевною ставлюся до життя, якось само-по-собі так виходить...Легше жити стало...

      Вчора на Службу Божу, яка була о 5.00 прийшло небагато людей, та все ж більшість прийшли, як і я попередніх років лише кошик освятити.... Сьогодні, прийшло на третину менше ніх учора.. Чому наша віра не така тверда, як у мусульман? В них Коран і звичаї на 1 місці, а в нас гроші... Бо зрештою, багато-хто думає:" Ні, не піду у церкву, туди ідуть тільки оглянути усіх та осудити яка довжина сукенки на тобі" Повірте, це не так, тільки коли буде душевний поклик, коли впадеш на коліна у відчайдушній молитві, тоді і погляд на віру зміниться...

      


Открыть | Комментариев 67

Всі люди, як книги...


Автор невідомий, але вірш дуже життєвий, тому зачепило-ділюся...

Все люди, как книги, и мы их читаем,
Кого-то за месяц, кого-то за два.
Кого-то спустя лишь года понимаем,
Кого-то прочесть не дано никогда.

… Кого-то прочтём и поставим на полку,
Пыль памяти изредка будем сдувать...
И в сердце храним... но что с этого толку?
Ведь не интересно второй раз читать.

Есть люди-поэмы и люди-романы,
Стихи есть и проза - лишь вам выбирать.
А может быть, вам это всё ещё рано
И лучше журнальчик пока полистать?

Бывают понятные, явные книги,
Кого-то же надо читать между строк.
Есть ноты - сплошные оттенки и лиги,
С листа прочитать их не каждый бы смог.

Наш мир весь наполнен загадкой и тайной,
А жизнь в нём - лишь самый длинный урок.
Ничто не поверхностно и не случайно,
Попробуй лишь только взглянуть между строк.

 


Открыть | Комментариев 11

Не запрещай себе мечтать...


Не запрещай себе творить,
Пусть иногда выходит криво —
Твои нелепые мотивы
Никто не в силах повторить.

Не обрывай свои цветы,
Пускай растут в приволье диком
Молчаньем, песней или криком
Среди безбрежной пустоты.

Не запрещай себе летать,
Не вспоминай, что ты не птица:
Ты не из тех, кому разбиться
Гораздо легче, чем восстать.

Не запрещай себе любить,
Не нужно чувств своих бояться:
Любовь не может ошибаться
И всё способна искупить.

Не бойся жить, не бойся петь,
Не говори, что не умеешь:
Ты ни о чём не пожалеешь —
Да будет не о чем жалеть!

Не бойся в камне прорастать,
Под небосвод подставив плечи.
Пусть без мечты порой и легче

Не запрещай себе мечтать!

                                                                                                                                               М .Цветаева

 


Открыть | Комментариев 30

Романтизм...


     Нічого романтичного у цьому Дні Валентина  особисто для мене немає... Хоч настрій і трохи романтичний, та швидко мене "приземлює" мій хлопець, бо він взагалі не романтичний і як стверджує, що живе "реальністю". Та я і сама по житті переконуюся, що романтизму навколо справді мало, але так хочеться хоч іноді сюрпризів і чогось особливого, хоч раз в рік... Тому, я навчилася помічати романтику навколо... З того, що подобається.... І так,  романтизм- це...

Коли слухаєш улюблену музику в плеєрі, коли поспішаєш на роботу чи намагаєшся заснути... 

Коли гуляєш центральними вуличками найулюбленішого міста...

Коли за вікном кружляє лапатий сніг....

Коли від душі смієшся над жартами знайомих...

Коли гризеш смачнюще яблуко і спостерігаєш за заходом сонця над містом...

Коли в тебе у руках квиток на виставу в театрі і ти вже не можеш дочекатися її початку... 

Коли бачиш результати старань над собою у дзеркалі...

Коли вкладаєш волосся у нову  зачіску...

Коли зустрічаєшся, хоч і не так часто, як хотілось би, з подругами за чашкою глінтвейну...

Коли робиш сама собі маленькій сюрпризи, або приємні покупки...

Коли підносять настрій улюблені парфуми...

Коли з неймовірнішим задоволенням ідеш на тренування...

Коли одягаєш височенні шпильки...

Гаряче Еспресо...

Коли мрієш...


 


Открыть | Комментариев 61

Право, надане державою


     Ну мабуть, не тема для недільного вечора. Але поскільки я трудоголік, хоч і стараюся змінитися на краще, та поки є так...

     Ще у підлітковому віці натрапила на одну статтю про те, що законом надано право зміни імені або прізвища громадянам, ну і так як мені не хотілося мати таке ім"я яке мені дали при народженні, мабуть ознака того, що моя голова просто не переймалася іншими проблемами, завжди хотіла бути Христиною)) Ну от і читала, що для цього потрібно... Справа у діло так і не пішла, бо ще десь вичитала, що коли людина обирає інше ім"я у неї змінюється і доля... 

     І через майже десяток літ навчання, держава і посадова інструкція спеціаліста надала мені право здійснювати зміну імені іншим громадянам. Та справа не у цьому. Як у старі добрі часи між мною і начальницею розгорілася  дискусія на  тему "А чи це правильно?". Результати дискусії розповім нище...

     Отже, за кордоном такого поняття як зміна імені немає, тому наші заробітчани  страждають від того, що їм часто приходиться пояснювати в посольствах і консульствах інших держав як від Дмитренка став Семиренком. Це з однієї сторони. З іншої... ці ж заробітчани, так сказати, просто порушуть закон змінюючи прізвище і (чи) ім"я, оскільки департація- це заборона в"їзду в іншу державу особі, яка нелегально у ній перебувала, а змінюючи свої дані вони (громадяни) автоматично стають іншими особами. На заході країни це поширене явище, але думаю до часу поки не почнуть видавати біометричні закордонні паспорти.

      За час існування нашої держави закони змінюються зі швидкістю вітру. І от як колись можна було змінювати прізвище, ім"я, по батькові і навіть дату свого народження. Люди змінювали... була можливість. Потім "Правила" змінилися і до липня 2010 року можна було змінювати лише прізвище і ім"я зміни вносилися на підставі Свідоцтва про зміну імені у актові записи народження, шлюбу, народження дітей. Після липня, ситуація змінилася, тепер можна змінювати лише ім"я та прізвище, але прізвище у попередніх документах (свідоцтво про народження, шлюб, розірвання шлюбу) залишаються ті самі, змінюються дані тільки у паспорті. Проблема залишається у тім, що громадяни, які змінили свої дані до липня 2010 р. тепер не мають права змінити обране прізвище на родове, закон цього не передбачає, а це великий мінус... Змінювати свої дані можна безмежну кількість раз. Нажаль, не всі такі далекоглядні і не розуміють, що в подальшому усі стикнуться з проблемою, що потрібно буде пред"являти низку документів, щоб довести усі прізвища "ланцюжком".

      Щодо нашої дискусії усі залишилися при своїй думці: начальниця, що зміну варто відмінити, бо в інших державах такого немає, а мій, обмежити в кількості змін (напр. дозволити тільки 2 рази змінювати дані), це на випадок, якщо кому не захочеться, щоб його називали дивним іменем, яким в останні роки часто нарікають своїх дітей батьки.

 


Открыть | Комментариев 59

Про "Життя Пі"


 


Listen or download One Republic Secrets for free on Prostopleer

                        Коли втрачаєш все, знаходиш мужність...

     Нещодавно переглянула цей фільм, нажаль, у не дуже гарній якості, все тільки через те, що у місцевому кінотеатрі він з"явиться щонайблище це через 6-10 місяців. Екранізація дивовижної історії відзнята за одноіменною книгою Янна Мартеля. Можна тільки уявити, якщо фільм настільки вражаючий, чого чекати від роману? Який обов"язково-обов"язково незабаром з"явиться у моїй бібліотечці. 

     Думаю, навіть переказавши сюжет, я не зможу настільки "багато" переказати враження від перегляду цієї неймовірної історії. Зараз дуууже мало фільмів настільки хороших, тому приходиться переглядати давні, від яких назавжди залишилися хороші враження, відтепер  "Життя ПІ" з цієї ж категорії. Звісно, рецензії можна почитати на багатьох сайтах і навіть у Вікіпедії, але хочу  щоб запис про цей фільм залишився і у моєму блозі...

     Читать дальше...


Открыть | Комментариев 11

Маркетинг минулого століття...


    На роботі мені приходиться працювати з старими церковними, архівними документами, і от одного разу з колегою натрапили на дуже цікаву рекламу свічок, приблизно ХІХ століття, ми так припустили, нам настільки вона сподобалася, що я вирішила розмістити її тут=)).

    Надто багато снігу зима намітає, буду через 5 днів =)). Зимового настрою всім!!!


Открыть | Комментариев 7

Секрети старого замку


 
Listen or download James Blunt Young Folks for free on Prostopleer

     Всім відомо, що Тернопільщина, яка свого часу входила до складу Республіки Польщі славиться знаменитими замками. Нещодавно мала можливість побувати у Вишнівці Збаразького району Тернопільської області, була дружкою на весіллі свого брата =)). І коли молодята ставали у красиві пози для фотознімок, ми з молодшою дружкою відлучилися на невелику прогулянку цим замком і парком. Замок для мене це великі вежі, високі балкони, ну як у казках, проте Замок у Вишнівці, який побудований відомим гетьманом Вишнівецьким, виглядає як просто маєток з великими розмірами, мені пощастило, дівчинка виявилася говіркою і щедро ділилася відомими їй фактами про цю архітектурну пам"ятку. Історичні дані можна почитати в Інтернеті, а я просто поділюся тим, що бачила власними очима.Отже, це вигляд спереду:

     Навпроти розміщений будинок для прислуги менший за розмірами, але вигляд такий же))

Всередині, мармурова підлога, меблів майже немає, є старі комоди зі справжньої деревини, реставровані звісно у наш вже час, на стінах картини, багато картин, на кожному поверсі є дзеркала, також з красивим оздобленням з деревини. Висота замку у два поверхи, дуже красиві, масивні кам"яні перила. Гуляли ми однією кімнатою, бо інші були замкнені на реконструкцію.Вона і вивела нас на балкон будинку- вигляд на річку Горинь, здається, неймовірно красивий, адже звідси відкривається вся панорама селища! 

З протилежної сторони замку є підземні ходи, як говорять люди, вони ведуть до самого Збаразького замку. Дуже красивий і великий парк, з дуже-дуже старими деревами. Говорять, що пани розважалися тим, що ставили людей, у цьому ж парку, в шахматнному порядку і "грали" ними, вбиваючи.

До речі, у самому замку працює бібліотека, ця ж дівчинка мені розповіла, що її мама та ще одна жінка, які на той час були працівницями цієї бібліотеки, одного разу чули шурхіт сукні по сходинах когось... 

Збоку замку розташована невелика лавочка, на якій Т.Шевченко писав свої картини і вірші, аж якось моторошно було від настільки вагомої пам"ятки архітектури.

  Я рада, що цей замок зберігся, що за ним здійснюють нагляд, бо багато замків на Тернопільщин просто зруйновані, а деякі просто знаходяться вже під землею. Тож будучи в Тернопільській області, і маючи можливість з"їздити до селища Вишнівець Збаразького району, приділіть кілька годин свого часу, щоб побачити це на власні очі, воно того варте, гарні емоції Вам будуть гарантовані.


Открыть | Комментариев 12Метки

Цитата...

І хоча люди дурні і жорстокі, дивіться, який чудовий нині день.
Курт Воннегут – Колиска для Кішки


Улюблене з найулюбленішого...

-"Идеальный мужчина - это реальность или инструмент пытки?" 

-"Разве самоограничение - это не признак сложившейся личности?" 

-"Измена определяется фактом обнаружения! Одно без другого не существует

-„Неужели нам необходимо расстояние, чтобы стать ближе?” 

-Если ты не замужем, весь мир как шведский стол.

-Как все прогрессивные женщины, Саманта была готова к трудностям, но не была готова к морщинам.

-Политика и мода связаны, они превращают старые идеи в новые и делают их модными и свежими.

-Может быть, некоторым лейблам лучше оставаться в гардеробе. Может быть, когда мы приклеиваем лейбл человеку «невеста», «жених», «муж», «жена», «замужняя», «одинокая» — мы забываем заглянуть за саму этикетку?

-Оказалось, самое опасная территория для фантазий — это реальность.

-"Он был, как платье от донны коран. ты знаешь, что оно не в твоем стиле, но примеряешь на всякий случай"

-«Все, что мне надо было сделать, чтобы встретить идеального мужчину – родить его»

-"мы постоянно что-то ищем - идеального босса, идеальных родителей. Но наверное, лучшее, что мы можем сделать не отступать, доигрывать игру, которую нам навязали и испровлять плохую одежду подходящими аксессуарами" 

-Мужчина, как костюм от кутюр, если он не подогнан по тебе идеально-это катастрофа!

-Когда закрывается дверь, открывается окно

-Знаешь, что самое смешное? Мы были безумно счастливы, пока не решили жить вместе долго и счастливо...

--- Sex and the City- - -


Без автора...

Пусть кто-нибудь махнет рукой
И скажет, перепутав имя,
Что слишком-слишком высоко
Тебя вознес я над другими.

Что с точки зренья красоты
Или еще какой-то точки зренья
Бывают лучшие, чем ты
И тут он пустится в сравненья.

Я верю в искренность его
И в то, что глаз его наметан
И только может быть того,
Как ты близка мне, не поймет он.

Что я люблю тебя сильней,
И проще, и самозабвенней,
Что ты не выше всех людей,
Ты просто выше всех сравнений!


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы

Содержание страницы

Антиинтересы
ОБОЗ.ua