Повір у себе, і тобі повірить весь світ (с)

Thank God I'm a woman...


eventful
Настроение: на нулі

Відданий голос- ціна збереженя робочого місця державного службовця + заклик!

Відданий голос- ціна збереження робочого місця державного службовця

Всім відомо про найближення важливого дня для нашої держави- виборів 2010...  Сьогодні, в розпалі робочого дня в адміністрації району, в якому я працюю, відбулося невеличке зібрання. Голова райдержадміністрації вирішив скликати усіх державних службовців, працюючих в державних установах, а також освітян, працівників медичних закладів. Зібрання було коротким, розмова стосувалася само собою виборів... Інакше не можу назвати це, як просто тиском!

Оскільки голова є представником району, особою, наближеною до вищих владних кіл, він нам розповів, що в нашій державі є демократія, але ця демократія контрольована- за кожним районом закріплені так звані "темні конячки", котрі контролюють ситуацію по районі, і якщо ми, (особливо це стосувалося нас, державних службовців) не віддамо голос за представників теперішньої влади, то працювати після виборів нам залишилося приблизно менше 10 днів, якщо щось не влаштовує- пишіть заяву на звільненя, бо ви проти теперішньої влади (!!!!!!!!!)... Тобто, всі голоси присутніх в залі будуть перевірені (цілком можливо, бо це ж невеличке містечко). Виявляється, потрібно "співпрацювати" з нинішньою владою, бо ми працюємо на державній роботі, наша робота оплачується державними грошима (це нічого, що в "рядового" держслужбовця ставка 800 грн.і, що отримую я свою зарплату не за гарні очі) * Але ж я, цілком законно влаштовувалася на роботу ще за попередньої політичної сили*, чому мені тепер нав"язують змінювати свою думку? Та хіба дивно чути це від людини, котра перейшла від однієї  політичної сили до іншої, відразу після виборів.. щоб співпрацювати з ними чи зберегти своє робоче місце? Хм... Хоча я б за цю людину проголосувала, бо дуже його поважаю, це мудрий керівник, і просто розумна, хороша людина (таки багато чого зробив для людей), та я не з цього району і навіть з іншої області)). 

Всі зробили свої висновки, і мені здається більшість, хвилюючись за своє робоче місце виконають дане прохання...Я проти теперішної влади, і не важливо чи вплине мій вибір на мою роботу, чи ні, та я його відстою, писати заяву -хочу, але не буду (всьому свій час і я сама вирішу, що і коли мені робити). Сьогоднішня подія дуже збила з пантелику і розізлила, бо як так можна, що за натиск?

З.І. Щодо заклику- кому виповнилося 18 років і всім, хто має право голосу, добре перегляньте свої запрошення на голосування, щоб не було помилок, якщо вони є, потрібно просто звернутися в районний відділ ведення державного реєстру виборців (далі-ДРВ), для уточнення персональних даних (працювати вони будуть і на вихідних). Хто живе у селах, селищах, і кому тільки-но виповнилося 18 років, але не надіслане запрошення на голосування (це факт- більшість секретарів сільських рад не відповідально ставляться до своєї роботи), також звертайтеся до районного ДРВ, щоб вас включили до списків.

ПРАВИЛЬНОГО УСІМ ВИБОРУ!!!Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 44

жесть. а ніхто не додумався записати цей спіч?
який спіч?
що в нашій державі є демократія, але ця демократія контрольована- за кожним районом закріплені так звані "темні конячки", котрі контролюють ситуацію по районі, і якщо ми, (особливо це стосувалося нас, державних службовців) не віддамо голос за представників теперішньої влади, то працювати після виборів нам залишилося приблизно менше 10 днів(с)
Вибачай мене, я б послав би таких підлабузників лісом!!!! Причому таким темним!!! Звільнятися не збирайся, час покаже хто правий. А голосувати, наприклад я, не буду. Дістали справді ВСІ!!
А краще б проголосував, хоча б голочну "не підтримую жодного кандидата" поставив.
На жаль, за українським законодавством, навіть якщо 90% проголосують "проти всіх" - на результат вплинуть тілько голоси "за" (((
Ідіть голосуйте, а то знову буде, як на президенських виборах.
На Президентських виборах я зробив свій крок. Виявилося дарма... Хоча, я не шкодую) Зараз я вірю у себе і в свої переконання. А все інше мені до шмиги!!
Рекомендував цей запис
А перенервувавала сьгодні... Кого вони з нас хочуть зробити?. До речі, було сказано, ця сила затримається на років 10 мінімум при владі
Ніяка влада не варта ідей свободи!! Людської свободи!! Треба працювати, в першу чергу, над собою, щоб змінити ситуацію.
Рекомендовал эту запись

Як же залякали чортові більшовики цей народ. Не бійтеся, ви молода і розумна, все у вас буде добре. І подяка вам за сміливу позицію.

Дякую) Однин, правда, нічого не вирішує (згадати тільки, як намагався боротися з ними Ющенко, до чого це призвело). Вихід-потрібно гуртуватися...
Думаю, що у вас там знайдуться і інші з такою ж позицією. Просто вони мовчать. А ці 10 років не протримаються. Через рік-півтора у них і всередині почнуться проблеми.
капец
повний... А це вбиває...
Рекомендував цей запис

підтримую заклик! нормальна людина ніколи не проголосує лише з примусу. а тих хто примушує чи покупає голоси - тих треба віддавати під суд!!!

Та не суд нашої держави((... Дякую, за думку)
Знайома ситуація, мене в 2004 теж примушували зробити свій вибір.
А я ще такої демократії не бачила(((...
Рекомендував цей запис

!!!

Дякую)
це ж треба такому бути. ото капєц! але правильно, все правильно, потрібно залишатись з власнмими думками. сил тобі побільше в цій, скажімо, боротьбі!
Дякую) за підтримку

 Метки

Цитата...

І хоча люди дурні і жорстокі, дивіться, який чудовий нині день.
Курт Воннегут – Колиска для Кішки


Улюблене з найулюбленішого...

-"Идеальный мужчина - это реальность или инструмент пытки?" 

-"Разве самоограничение - это не признак сложившейся личности?" 

-"Измена определяется фактом обнаружения! Одно без другого не существует

-„Неужели нам необходимо расстояние, чтобы стать ближе?” 

-Если ты не замужем, весь мир как шведский стол.

-Как все прогрессивные женщины, Саманта была готова к трудностям, но не была готова к морщинам.

-Политика и мода связаны, они превращают старые идеи в новые и делают их модными и свежими.

-Может быть, некоторым лейблам лучше оставаться в гардеробе. Может быть, когда мы приклеиваем лейбл человеку «невеста», «жених», «муж», «жена», «замужняя», «одинокая» — мы забываем заглянуть за саму этикетку?

-Оказалось, самое опасная территория для фантазий — это реальность.

-"Он был, как платье от донны коран. ты знаешь, что оно не в твоем стиле, но примеряешь на всякий случай"

-«Все, что мне надо было сделать, чтобы встретить идеального мужчину – родить его»

-"мы постоянно что-то ищем - идеального босса, идеальных родителей. Но наверное, лучшее, что мы можем сделать не отступать, доигрывать игру, которую нам навязали и испровлять плохую одежду подходящими аксессуарами" 

-Мужчина, как костюм от кутюр, если он не подогнан по тебе идеально-это катастрофа!

-Когда закрывается дверь, открывается окно

-Знаешь, что самое смешное? Мы были безумно счастливы, пока не решили жить вместе долго и счастливо...

--- Sex and the City- - -


Без автора...

Пусть кто-нибудь махнет рукой
И скажет, перепутав имя,
Что слишком-слишком высоко
Тебя вознес я над другими.

Что с точки зренья красоты
Или еще какой-то точки зренья
Бывают лучшие, чем ты
И тут он пустится в сравненья.

Я верю в искренность его
И в то, что глаз его наметан
И только может быть того,
Как ты близка мне, не поймет он.

Что я люблю тебя сильней,
И проще, и самозабвенней,
Что ты не выше всех людей,
Ты просто выше всех сравнений!


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы

Антиинтересы
ОБОЗ.ua