Повір у себе, і тобі повірить весь світ (с)

Thank God I'm a woman...


eventful
Музыка: Tom Dise "Me And My Guitar"

Шлюбний союз. Варто чи ні зв’язувати себе сімейними узами?

         Шлюбний союз. Варто чи ні зв’язувати себе сімейними узами?

З дитинства багато дівчаток мріють про те, як одягнуть найкращу в світі власну весільну сукню. Будують в своїй уяві сценарій власного ідеального весілля, діляться з подругами тим, яким буде їхній наречений... Хоча, здебільшого, не замислюються про почуття, з якими вони підуть під вінець. Таким, свого часу, я ділилася зі своїми подругами... Та пройшов час, багато чого змінилося в моєму житті, тай уява вже стала не дитячою... І не хочеться ні прекрасної сукні, яку одягну раз в житті, ні веселого застілля і гурту родичів, з яких я більшості не ніколи знала. Бо чого вартий цей один день? Невже він стане запорукою, гарантією, що через рік-два-три, ми не стіткнемося об поріг побуту?

Досить часто дорогі сусіди цікавляться моїм особистим життям... Та невже в 21 рік, я мала б обзавестися чоловіком двома дітьми і бути зразковою домогосподаркою? Ні, час вже інший, а думки в людей  консервативні! Мене такі питання зовсім не виводять з рівноваги чому це я маю бути схожою на "он, Світланку...", чи "от Оля в твоїх роках...".Чому люди живуть стереотипами?

Зрештою, чи можуть зберегти почуття любові і поваги один до одного молоде подружжя, якщо одружаться, тому що вже час? До уваги, знайшла в Інтернеті іронічні приклади 5-х причин не виходити заміж:

 

Коли ти наближаєшся до критичної з погляду оточуючих вікової позначки, то все частіше бачиш здивовані погляди у твій бік. «Як? Ти все ще незаміжня?»

Якщо чесно, то мені абсолютно однаково, хто і що про це думає. І все ж якщо подумати, то можна знайти причини, через які взагалі не варто виходити заміж.

1. Удвох добре, а самій краще

Прокидатися ночами від сопіння якогось волохатого індивідуума під боком? Без кінця підлаштовуватися під його розклад, його бажання, битися за пульт від телека й знаходити смердючі шкарпетки під ліжком? Як би не так...

2. Сама собі господиня

Поки ти не заміжня - ти абсолютно вільна! І це окрилює! Хочу булки їм, хочу пряники. Хочу, хоч завтра знайду собі кавалера де-небудь на іншому боці земної кулі й подамся до нього назавжди, або на канікули. Можна перебирати чоловіками, можна кокетувати, можна носити спідницю такої довжини, якої просить душа й тіло. А щоб сходити з подружками в сауну, зовсім не обов`язково в когось відпрошуватися й розповідати, що це тільки лазня. Лазня і все!

3. Менше обов`язків

Прибирання, готування, прання - хіба не з цих «приємних» обов`язків складається життя заміжньої дами? Я роблю це, коли захочу! Я їм, що хочу і сплю, де хочу! У мене немає головного болю про те, що холодильник порожній і чим нагодувати свого благовірного, щоб він був задоволений. У мене взагалі немає жодних обов`язків! Ні, є, але тільки один і приємний: зробити так, щоб мені самій, улюбленій і єдиній, було добре й комфортно жити на світі.

4. Саморозвиток

Ходити в кіно, в яке хочеш, багато читати й відвідувати лекції з мистецтвознавства. Ну, і скажіть на милість, багато заміжніх панянок можуть похвалитися тим, що ходять на курси іноземної мови, займаються йогою, плавають у басейні й танцюють по суботах східні танці? Я таких не знаю. Спробуй витягнути заміжню подругу куди-небудь на виставку або в театр. Мільйон відмовок, нескінченні узгодження, дзвінки й виправдання... А у вихідні дні вони взагалі пропащі люди!

5. Грошики

Чи може хоч одна заміжня дама витратити всю зарплату на лахи в магазині, які їй сподобаються? Або податися несподівано в подорож, позичивши потрібну суму в подружки? Розраховувати бюджет, витрачати шалені суми на прожиток благовірному, купувати йому труси зі шкарпетками. А якщо, не дай Боже, він заробляє менше від тебе, то ще й вислуховувати бурчання й боротися з його ж комплексами? Ні, вибачте.

І це лише початок списку причин, чому не варто дозволяти себе окільцювати. Ось посидиш, подумаєш: і воно мені треба?

По материалам: Tochka.net

Як відомо, в кожному жарті крапля жарту, а решта правди...  Так, психологічна зрілість найкраще досягається в шлюбі, котрий дає відчуття надійності в довірливих стосунках. Тай статус одруженої, завжди вище, не одруженої, але це, мабуть тільки в нашій державі =))... У всьому є свої плюси та мінуси, щоб реазізувати свої материнські інстинкти не обов’язково виходити заміж...

Хочу присв’ятити своє майбутнє кар‘єрі, а для цього іноді прийдеться затримуватися на роботі, і працювати дома, чоловік цього не зрозуміє і те, що ми одружувалися 10.10.2010 року, чи на мій/його день народження, чи фотоальбом "Наше весілля", чи навіть вишитий,власноруч, весільний рушник, який простеляли нам батьки "на подружнє щастя" не збереже шлюбу... Тож, чи варто спішити зв’язувати себе узами Гіменея? Вступ в шлюб це завжди ризик. Ризик розарування в людині. Можливо,  не даремно існує поняття цивільного шлюбу...

 

 

 Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 139 Стр.  1  2 

хм.. я по наивности своей почему-то думала, что вышеизложенные 5 причин касаются не только официального брака, но и гражданского... Согласна насчет того, что стереотипы - это не есть хорошо, и каждый должен думать в общем-то своей головой, во сколько, за кого и для чего выходит замуж/женится
Вы правильно подумали. Гражданский брак есть альтернативой официальному...
Однако, не думаю, что гражданский муж не будет раскидывать носки, храпеть и т.д)))
все правильно, делай как считаешь нужным. Ведь настоящий самурай ищет свой рай))
Спасибо за поддержку!
каждому свое. а спешить м правда не стоит ;) Выйти замуж - не напасть, как бы замужем не пропасть (с)
Хе-хе, это точно
Карьера это конечно хорошо... но нет ничего высшего и лучшего в реализации женщины, как материнство. будешь ты на работе с раннего утра и до позднего вечера вкалывать, достигать высоких должностей, получать высокую зарплату, и что? А семья детки это реальные люди в которых ты вкладываешь свою любовь, и потом получаешь плоды радости!
Конечно, 100%! Всему своё время... Пока мне нужна хорошая работа и высокая з/п, чтобы обеспечить будущее ребёнку, никогда, не буду рассчитывать на то, что муж будет зарабатывать деньги на семью, а я стану безработной домохозяйкой (амбиции, понимаете))... Пусть, согласно принципу мужчина и должен быть добытчиком в семье. ...
Согласен всему свое время, есть настрой работать работай, но семейными отношениями не пренебрегай, это 100% важнее чем карьера. И еще в твоих словах изначально чувствуется недоверие своему будущему партнеру по семье, а это чревато последсвиями...
Чомусь більшість людей які говорять подібне жінці - чоловіки, хоча вони - то одружуватися не поспішають.
Я говорю точно что я сам пережил в своейт жизни 10 лет в счастливом браке.
Я, наприклад, був у шлюбі. І готовий був забезпечувати. Але жінки нині надто амбіційні пішли - уже не хочуть бути "в тіні" чоловіка.
это смысл жизни?
Смысл жизни конено не в семье и не в детях! Для меня смыслом жизни является поиск истинны, приближение к Богу!
чомусь сама так думаю. але не здорові це думки.
Кожному своє, як то кажуть... Я не відхрещуюсь від шлюбу, але ж не обов’язково виходити заміж за кого- небудь, тільки щоб народити дітей... Зустріти "достойну людину" можна і в 30 років і в 40... Життя таке непередбачуване...
ти можеш навіть завтра зустріти хлопця,за яким підеш і в вогонь і полум"я.
Якою має бути людина, щоб бути тебе достойною?
Я взагалі не розумію дівчат які хочуть заміж. Ну що ж там хорошого? Заради весілля виходити заміж - тупо, тому що весілля - це 1-2 дні, а далі йдуть суворі сімейні будні а саме - прати/прибирати/виховувати дітей, коли чоловік розляжеться на дивані і буде дивитися футбол. Та й я особисто весілля не визнаю - це трата грошей і нервів. Мене дивує як ведуться дівчата на традиційні стереотипні мрії про шлюб. Шлюб - це тюрма. При чому не важливо - традиційний чи цивільний.
Та хотіти можна. Але дивитися в обидва за кого ідеш заміж!!! "прати/прибирати/виховувати дітей, коли чоловік розляжеться на дивані і буде дивитися футбол", а це правда, тільки трата власних нервів і сліз. Бррр...

Шлюб - це тюрма.

А ще й сума ))) А оскільки народна мудрість каже, що "від суми та тюрми не зарікайся", то... )))

А ніхто й не зарікається)
ну не можна проводити аж таку безкомпромісну межу між стосунками і шлюбом. такі ж самі ситуйовіни можуть бути і без штампу в паспорті.
Я так і написала.
Правильно, якщо дружина нічого, крім "прати/прибирати/виховувати дітей", а чоловік, крім "розляжеться на дивані і буде дивитися футбол" не вміють, то то тюрма. Але і виховувати дітей якісно - то ціла робота! Але просто сказати, що будь в кого шлюб - це тюрма - помилка.

> а далі йдуть суворі сімейні будні а саме - прати/прибирати/виховувати дітей, коли чоловік розляжеться на дивані і буде дивитися футбол

Що цікаво, жінки самі на це ідуть. А якщо чоловік готує і прибирає - біжать від нього, як від вогню. Бо він не вкладається у стереотип "справжнього чоловіка".

чесно кажучи, як на мене ці 5 наведених причин скоріше відповідають не на питання "чи вступати в шлюб?", а на питання "чи мати взагалі якісь більш-менш сталі стосунки?"...
ну а робити в будь-якому разі потрібно так, як вважаєш за потрібне. все інше то фігня. хоча мені ще ой як ранувато про це думати, я до шлюбу ставлюся з більшим оптимізмом. адже ніхто насильно під вінець нікого не тягне. якщо взагалі виникають сумніви типу "а як же свобода?чи не сковує це мене?" - наврядче це якісь серйозні стосунки. просто коли ти впевнений у своїх почуттях, і так само впевнений у почуттях до себе, такого питання навіть не стоїть.насправді шлюб - це всього лише ще один спосіб сказати "я тебе кохаю". не більше.
Чому? Не всі ж хлопці хроплять та розкидаються шкарпетками :)). Чому тільки жінки мають миритися з недоліками чоловіка, а не навпаки?
танублін шкарпетки. а раптом шекспірівський ромео теж розкидався шкарпетками,а? а взагалі чому тобі не дає спокою думка, що з недоліками миряться тільки жінки?

Хочу присв’ятити своє майбутнє кар‘єрі, а для цього іноді прийдеться затримуватися на роботі, і працювати дома, чоловік цього не зрозуміє

Не факт ) Але загалом все вірно. Поспіх до добра не доведе, всьому всій час, а "свій час" у кожного свій ;)

Факт, я працюю, буває по 12 годин на добу, іноді на вихідних... Буває, додому приходжу тільки переночувати. Можу собі це дозволити, адже я одна зі своїх колег неодружена і роботу ціную. Важко, але коханому чоловіку в такій ситуації було б важче...
12 годин?? а ким працюєш? на виробництві?
ну почему же тяжелее. У мужа в такой ситуации тоже появляется свободное время, которое он может потратить как ему заблагорассудиться. Да отдохнуть друг от друга тоже надо.
Якщо справді кохає - зрозуміє. Матиме час - ще і піклуватиметься, готуватиме вечерю, і т.п. :) Але якщо апріорі вважати, що "всі чоловіки казли", то, звичайно, шансів н арозуміння нема...
Нагадую автору, що цивільний шлюб і є той самий законий шлюб з печаткою у паспорті. Отже, це поняття давно викривлене у вжитку. А решат стосунків - "сожительство", не знаю аналога в українській.
Вибачте, цивільний шлюб (гражданский) і офіційний шлюб різні речі. Цивільний шлюб, не підтверджується жодним документом, в цьому шлюбі чоловік та жінка не набуває прав та обов’язків подружжя, це різні речі. В офіційному шлюбі головним документом, підтверджуючим факт реєстрації шлюбу є свідоцтво про шлюб, а не печатка в паспорті(хоча там насправді штам ставиться). До речі,"сожительство", українською "співмешкання".
Співмешкання уже визнане законом і розрив таких стосунків теж при бажанні регулюється Цивільним кодексом аж до "ложки і виделки - навпіл!"
"цивільний шлюб (гражданский) і офіційний шлюб різні речі" - це Ви в якій правовій нормі вичитали? :) Шлюб не може бути офіційним, чи неофіційним. Він або є, або його немає, тобто - співмешкання, дякую за переклад.

Стр.  1  2 
 Метки

Цитата...

І хоча люди дурні і жорстокі, дивіться, який чудовий нині день.
Курт Воннегут – Колиска для Кішки


Улюблене з найулюбленішого...

-"Идеальный мужчина - это реальность или инструмент пытки?" 

-"Разве самоограничение - это не признак сложившейся личности?" 

-"Измена определяется фактом обнаружения! Одно без другого не существует

-„Неужели нам необходимо расстояние, чтобы стать ближе?” 

-Если ты не замужем, весь мир как шведский стол.

-Как все прогрессивные женщины, Саманта была готова к трудностям, но не была готова к морщинам.

-Политика и мода связаны, они превращают старые идеи в новые и делают их модными и свежими.

-Может быть, некоторым лейблам лучше оставаться в гардеробе. Может быть, когда мы приклеиваем лейбл человеку «невеста», «жених», «муж», «жена», «замужняя», «одинокая» — мы забываем заглянуть за саму этикетку?

-Оказалось, самое опасная территория для фантазий — это реальность.

-"Он был, как платье от донны коран. ты знаешь, что оно не в твоем стиле, но примеряешь на всякий случай"

-«Все, что мне надо было сделать, чтобы встретить идеального мужчину – родить его»

-"мы постоянно что-то ищем - идеального босса, идеальных родителей. Но наверное, лучшее, что мы можем сделать не отступать, доигрывать игру, которую нам навязали и испровлять плохую одежду подходящими аксессуарами" 

-Мужчина, как костюм от кутюр, если он не подогнан по тебе идеально-это катастрофа!

-Когда закрывается дверь, открывается окно

-Знаешь, что самое смешное? Мы были безумно счастливы, пока не решили жить вместе долго и счастливо...

--- Sex and the City- - -


Без автора...

Пусть кто-нибудь махнет рукой
И скажет, перепутав имя,
Что слишком-слишком высоко
Тебя вознес я над другими.

Что с точки зренья красоты
Или еще какой-то точки зренья
Бывают лучшие, чем ты
И тут он пустится в сравненья.

Я верю в искренность его
И в то, что глаз его наметан
И только может быть того,
Как ты близка мне, не поймет он.

Что я люблю тебя сильней,
И проще, и самозабвенней,
Что ты не выше всех людей,
Ты просто выше всех сравнений!


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Календарь
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы

Антиинтересы
ОБОЗ.ua