Повір у себе, і тобі повірить весь світ (с)

Thank God I'm a woman...

eventful

Ну вибачте, це вже нахабство!

До виборів не багато часу, пристраті нагоряють. Я не можу визначитися з вибором, хоч до 25 травня ще є час, але він настправді дуже швидко збігає. А тут натрапила на страшну статтю місцевої газети. Отже, п.Хоптян- це вбивця, бо таки через НЬОГО сталася аварія на ХМельниччині, алкголік, його пика "висіла" на Дошці ганьби в центрі Тернополя, воно вже змінило кольори!

Милуюся інформацією:

Скандальний екс-губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян, від якого останнім часом ні слуху ні духу, осів на рідній Хмельниччині.

За інформацією «», «регіонал» наразі займається виборчим процесом «шоколадного» кандидата в Президенти Петра Порошенка. Так, Валентина Хоптяна призначили заступником керівника виборчого штабу Порошенка на Хмельнеччині.

Нагадаємо, що екс-губернатор Тернопілля після втечі свого «боса» Януковича з країни, заради якого він навіть був готовий повішатися, написав заяву на звільнення. Відтоді про нього не було жодної звістки.

Джерело: Тернопільські гарячі новини.

Ну то як, будемо голосувати за людей, які міняють свої кольори в залежності від того, куди вітер повіє???!!!

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы

Комментариев: 66

Ні!
Ні, в тому розумінні, що не нахабство?))
Ну то як, будемо голосувати за людей, які міняють свої кольори в залежності від того, куди вітер повіє???!!! - Ні!
От хочу порадитися саме з тобою)) по-сусідськи)) звичайно я згідна з ідеєю Майдану, голосувати за людину, яка взагалі не була при владі і відношення до неї немає, тому кандидатура Богомолець на 1-му місці. Але почула думку знайомого, який старший за мене, він каже,що Тимошенко боявся і Кучма і Ющенко і Яник, вона завжди поперек горла при кожній владі була+ те, що вона відсиділа буде мститися, бо немає нічого страшнішого ніж ранений який хоче помсти. Може вона справді не такий поганий варіант?
Зараз вона фактично при владі (Турчинов, Аваков, який зрадив Ющенка заради неї, Яценюк, який зрадив власну партію заражи неї, - всі з Батьківщини)... Тому дивись і думай, в якій мірі тебе влаштовують дії її команди. Відповідно до цього приймай рішення щодо підтримки її на виборах.
Мене бездіяльність її команди обурює. Знаєш кого я вважаю на своєму місці? Тільки Яценюка-він голова, молодець. Всі решта міністри-НА МИЛО!
За великим рахунком, погоджуюсь. Ще міністр економіки непоганий...
Погоджуюсь з останніми коментами!
Теперь и ты хочешь её бояться??? Или, что б другие боялись??? Фактор страха-это инкстинт, а не разум.
От мені і боязко за неї голосувати)) Тому не буду, я ще просто думаю. Чесно скажу, мене дивує схибленість всіх на Порошенку...
ну. ещё много информации надо перелопатить... в свете последних событий...
я по крайней мере точно знаю за кого я не буду голосовать...
а я визначусь після дебатів...
Бог в помощь.
Спасибі, його допомоги ой як не завадить.
Звичайно!
Створюємо знову собі кумира... стаємо на ті ж самі граблі... А в першу Біблейську заповідь вдуматися слабо...
Я не створюю собі кумира)) ця заповідь не відноситься до передвиборчої гонки)
Да ты шо? Это тот, кто не сотворил себе кумира? ))))))
а ви теж таке чули, що Порошенко свій бізнес продасть коли виграє вибори?
віталій, якщо памятаєш, кілька місяців тому у мене висів у боковому банер Кличка. Він був у мене пріоритет з політиків. І мені дуже приємно, що він вчинив дуже грамотно, знявши свою кандидатуру на честь Порошенко. Я перший запропонував тут на ХБ, включити Порошенко в опитувальник і ти мене перший підтримав. І всі на ХБ тут тоді здивувались, бо Петро виявився лідером. Зараз я свідомо борюсь за перемогу Богомолець, не через неї. А через те, що за нею стоять тисячі таких як я волонтерів, які розуміють, які зміни нам потрібні. Я вірю в серце волонтера! Подивись її програму і перші 12 крокв: це написано нами! І Ми це виконаємо, юо ми працюємо за своє майбутнє! Я прихильник Петра, але зараз на посту Президента нам потрібна Людина, з поза системи. Людина - камертон порядності і волі. Я готовий тисячу раз це довести. Петро міг би стати Премєром. Поввноваження в якого будуть значно вищі, аніж у Президента.

Я не проти Богомолець! Вона мені значно симпатичніша за Порошенка ()

Але!

Але Україна не доживе до другого туру виборів. Принаймі, в нинішніх її кордонах.

Я колись (по п*яні) написав віршика. Процитую перший куплет.

______

Ой була ж ти, Україно

за клятих Совьєтів

такая великая, - від Сяну до Дону!

А тепер ти стала Ненько,  - такая маленька!

- від Дніпра до Бугу..........

що тут казати....

_______

Ну  і так далі )))))))

Так от, дуже не хотілося, аби   цей дурнуватий віршик став - ПРОРОЧИМ!

Ну ти песиміст... Хоча може й так... Кордони України можуть розширитись аж до Північного Кавказу, як за часів Князя Володимира і Святослава :))) Друже, все буде добре! Не слухай свій страх. І не дивись ТБ :)

Та не дивлюся я ТБ!  Навіщо, якщо є - Інтернет!!!

В нас час ТБ дивляться або пенсіонери, або .....

Ладно, не буду ображати нікого. )))

В мене було три телевізори. Два з них продали, залишився на кухні один, для гостей.

вона ж, здається, йде на вибори від СПУ нафталінового...чи, може, в мене інфа не вірна?
Вірна! Я теж цю інфу знайшла! Аааа май гад.! От звідкіля в неї 2,5 млн. на реєстрацію!
Вона, звичайно, тітка не бідна, але 2.5 ляма викинути...не потягне сама.
Схибленість всіх на Порошенку? Це ти про що? Про те, що в нього рейтинги (тіпо) найвищі?
+100500!
Помста - цне деструктивна енергетика, яка руйнує. Християнство ввело в культуру людських стосунків феномен прошення, щоб зруйнувати цю руйнівну енергію помсти. Зараз потрібна позитивна людина, яка творить. А нам треба нову систему контролю над владою громадянським суспільством. Зміна обличь нічого не дасть. Богомолець сама теж нічого не зробить. Я вірю в силу тисяч тисяч волонтерів, що йдуть за нею.
Як в цьому переконати Порошенкових фанатів? Я отак послухала свого начальника і страшно стало, з якою фанатичністю і надією вони його захищають...
додам, бо багато з них вважать, що Богомолець не прохідна...
Загугли: голосування, вибори 2014 онлайн... Я знайшов чотири. В усіх Вона і Петро ділять перше-друге місця. Можеш мене перевірити. Так, не всі черпають інфу з нету і від знайомих людей. Баго хто з зомбоящика. Нажаль... Тому я і у волонтерах. Бо по зомбоящику ми її реклами не побачимо... Грошей у нас на це немає.

http://president2014.org/ Ольга Богомолець - перша.

http://ukraine-elections.com.ua/vybory/result/5 Богомолець - друга.

Фейсбук Богомолець - друга.

ХБ  Ольга - ділить друге місце з кількома іншими. Але це опитування проводилось давно. Тоді про неї ще мало хто знав і говорив...

Тому вона сама що не є - ПРОХІДНА! Просто довіртесь своєму серцю, а не зомбоящику.

В Інтернеті, тобто серед відносно сучасних та/або думаючих людей - так, ПРОХІДНА. Але не забувай про тих, хто Інетом не користується.

І таких - більше половини серед виборців. ((((((

Приклад з життя. Мої батьки зібрались голосувати за Вону.   

І який я компромат на Йульку їм не показував - ніфіга!  Вона - Хороша, і все!

Але я думаю вжити заходів та виманити  у них паспорти (під якимось надуманим прикладом).

Так щоб на вибори вони - не попали ))) А що робити.

Дуже мудре рішення: таким чином шанси на друге місце зростуть у Добкіна! Ти - молодець, видно неозброєним оком, що Харків для тебе - не чуже місто!

Метки

Цитата...

І хоча люди дурні і жорстокі, дивіться, який чудовий нині день.
Курт Воннегут – Колиска для Кішки

Улюблене з найулюбленішого...

-"Идеальный мужчина - это реальность или инструмент пытки?" 

-"Разве самоограничение - это не признак сложившейся личности?" 

-"Измена определяется фактом обнаружения! Одно без другого не существует

-„Неужели нам необходимо расстояние, чтобы стать ближе?” 

-Если ты не замужем, весь мир как шведский стол.

-Как все прогрессивные женщины, Саманта была готова к трудностям, но не была готова к морщинам.

-Политика и мода связаны, они превращают старые идеи в новые и делают их модными и свежими.

-Может быть, некоторым лейблам лучше оставаться в гардеробе. Может быть, когда мы приклеиваем лейбл человеку «невеста», «жених», «муж», «жена», «замужняя», «одинокая» — мы забываем заглянуть за саму этикетку?

-Оказалось, самое опасная территория для фантазий — это реальность.

-"Он был, как платье от донны коран. ты знаешь, что оно не в твоем стиле, но примеряешь на всякий случай"

-«Все, что мне надо было сделать, чтобы встретить идеального мужчину – родить его»

-"мы постоянно что-то ищем - идеального босса, идеальных родителей. Но наверное, лучшее, что мы можем сделать не отступать, доигрывать игру, которую нам навязали и испровлять плохую одежду подходящими аксессуарами" 

-Мужчина, как костюм от кутюр, если он не подогнан по тебе идеально-это катастрофа!

-Когда закрывается дверь, открывается окно

-Знаешь, что самое смешное? Мы были безумно счастливы, пока не решили жить вместе долго и счастливо...

--- Sex and the City- - -

Без автора...

Пусть кто-нибудь махнет рукой
И скажет, перепутав имя,
Что слишком-слишком высоко
Тебя вознес я над другими.

Что с точки зренья красоты
Или еще какой-то точки зренья
Бывают лучшие, чем ты
И тут он пустится в сравненья.

Я верю в искренность его
И в то, что глаз его наметан